Vizite Anunt: 10198   |   Citeste / Adauga comentariu - 0
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron si alte fantezii,

escorte bucuresti
Nume anunt expirat Disponibilitate: la mine
Varsta: -- Oras Bucuresti
Greutate: -- Program: Contacteaza-ma!
Inaltime: -- Zona: Vitan

Curve sex Bucuresti

Galerie Foto Anunt Matrimoniale

Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -  	
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron  si alte fantezii, - Bucuresti -  Telefon 0725.674.751
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -  	
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron  si alte fantezii, - Bucuresti -  Telefon 0725.674.751
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -  	
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron  si alte fantezii, - Bucuresti -  Telefon 0725.674.751
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -  	
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron  si alte fantezii, - Bucuresti -  Telefon 0725.674.751
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -  	
SEX total, tanara pasionala, fara fite si figuri te invit la mine in dormitor pentru o ora de vis, oral neprotejat cu finalizare, 69, anal+50 ron  si alte fantezii, - Bucuresti -  Telefon 0725.674.751

Sex Bucuresti- Galerie Anunturi Promovate

Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0763576543
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0752527712
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0735258235
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0720.374.392
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0734484773
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0733.617.991


Sex Bucuresti- Galerie Aleatorie

Curva Bucuresti - Telefon  0736786451 - Buna,numele meu este Monica si daca iti doresti o ora sau mai multe in compania mea nu ezita sa suni.  Tarif 250Lei sex oral,normal,dominare soft,masaj erotic.  sex anal contra cost
Curva Bucuresti - Telefon  0720661487 - REBECA ,delicatete si erotism, pasiune si extaz, te invit in raiul placerilor sublime sa traiesti clipe unice de amor in compania unei escorte reale care iti va indeplini cele mai ascunse fantezii erotice,200 ron.
Curva Bucuresti - Telefon  0742469818 - Delia Superba dornica de senzatii tari, ofer clipe de placere intensa domnilor interesati de o escapada in bratele unei brunete pasionale si sexy. . cei dornici sa ma contacteze la nr de mai jos.
Curva Bucuresti - Telefon  0761150125 - HI, I AM RALUKA, A BEAUTIFUL AND INTELLIGENT ESCORT BASED IN THE CENTRAL AREA OF BUCHAREST.  I PROVIDE A DISCRETE, SENSUAL BUT PASSIONATE GIRLFRIEND EXPERIENCE THAT YOU WONT FIND ANYWHERE ELSE.  MY AFFECTIONATE, KIND AND GIVING PERSONALITY WILL MAKE YOU FEEL COMPLETELY COMFORTABLE IN MY COMPANY.  YOU\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'LL BE TREATED WITH DELIGHTFUL KISSES, WARM TOUCHES AND MANY NAUGHTY PLEASURES.
Curva Bucuresti - Telefon  0767755019 - BLONDA SEXY SI DULCE, CU UN CHEF NEBUN DE SEX, IMI PLAC AVENTURILE, PROVOCARILE, ADOR SEXUL TOTAL, TE ASTEPT LA MINE PENTRU A NE SIMTI BINE IMPREUNA! I LOVE ROMANTIC AND SENSUAL DATES, MEMORABLE MOMENTS AND HOURS FULL OF PASSION WHERE ALL FANTASIES BECOME REAL.  I OFFER INTIMACY, DISCRETION, SERIOUSNESS AND QUALITY TIME FOR YOU AND ALSO FOR ME!
Curva Bucuresti - Telefon  0727563958 - WHEN A PERFECT DATE IS REQUIRED, IT WILL BE MY RESPONSIBILITY AND PLEASURE TO TAKE CARE OF YOU.  WELL EDUCATED, SOPHISTICATED.  .  .  I WAIT FOR EDUCATED AND GENEROUS GENTLEMEN.  SUNT CEEA CE CAUTI - INEDITUL, PASIUNEA, IMPLINIREA DORINTELOR SI FANTEZIILOR TALE.  VINO SA DESCOPERI CEVA NOU, UNICAT, RAFINAT.  .  .  SERIOZITATE MAXIMA.