Vizite Anunt: 13813   |   Citeste / Adauga comentariu - 0
sex oral cu finalizare neprotejat in gurita si sex noraml- 100 ron. sex total - sex anal in orice pozitie- 200 ron ora. uro activ- 50 ron, pasiv 150 ron. inghit sperma - 50 ron. accept si 2 odata.

escorte bucuresti
Nume anunt expirat Disponibilitate: la mine
Varsta: 24 ani Oras Bucuresti
Greutate: 60 kg Program: Contacteaza-ma!
Inaltime: 180 cm Zona: Contacteaza-ma!

oras : Bucuresti - telefon: 0736421546 - sex oral cu finalizare neprotejat in gurita si sex noraml- 100 ron.  sex total - sex anal in orice pozitie- 200 ron ora.  uro activ- 50 ron, pasiv 150 ron.   inghit sperma - 50 ron.  accept si 2 odata.

Galerie Foto Anunt Matrimoniale

Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -sex oral cu finalizare neprotejat in gurita si sex noraml- 100 ron.  sex total - sex anal in orice pozitie- 200 ron ora.  uro activ- 50 ron, pasiv 150 ron.   inghit sperma - 50 ron.  accept si 2 odata.  - Bucuresti -  Telefon 0736.421.546
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -sex oral cu finalizare neprotejat in gurita si sex noraml- 100 ron.  sex total - sex anal in orice pozitie- 200 ron ora.  uro activ- 50 ron, pasiv 150 ron.   inghit sperma - 50 ron.  accept si 2 odata.  - Bucuresti -  Telefon 0736.421.546
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -sex oral cu finalizare neprotejat in gurita si sex noraml- 100 ron.  sex total - sex anal in orice pozitie- 200 ron ora.  uro activ- 50 ron, pasiv 150 ron.   inghit sperma - 50 ron.  accept si 2 odata.  - Bucuresti -  Telefon 0736.421.546

Sex Bucuresti- Galerie Anunturi Promovate

Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0724400963
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0736.761.124
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0741595527
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0764097090
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0721867101
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0734236366


Sex Bucuresti- Galerie Aleatorie

Curva Bucuresti - Telefon  0730678250 - bruneta realla sexi si rafonata ofer clipe unice de placere sunama pwp
Curva Bucuresti - Telefon  0734175143 - Companie intima sex oral,normal dominare soft si alte fantezii. Numai ptr. domni care stiu ce vor. Accept cupluri.
Curva Bucuresti - Telefon  0724416178 - rafinata dulce si manierata,ofer companie intima de calitate d-lor generosi si discreti,poze reale
Curva Bucuresti - Telefon  0761150125 - HI, I AM RALUKA, A BEAUTIFUL AND INTELLIGENT ESCORT BASED IN THE CENTRAL AREA OF BUCHAREST.  I PROVIDE A DISCRETE, SENSUAL BUT PASSIONATE GIRLFRIEND EXPERIENCE THAT YOU WONT FIND ANYWHERE ELSE.  MY AFFECTIONATE, KIND AND GIVING PERSONALITY WILL MAKE YOU FEEL COMPLETELY COMFORTABLE IN MY COMPANY.  YOU\\\\\\\\\\\\\\\'LL BE TREATED WITH DELIGHTFUL KISSES, WARM TOUCHES AND MANY NAUGHTY PLEASURES.
Curva Tulcea - Telefon  0755237938 - FORME FINE,FUNDULET OBRAZNIC,OFER SERVICII DE INALTA CALITATE DOMNILOR MANIERATI INTR-O LOCATIE INTIMA:SEX ORAL,NORMAL,69,MICI FANTEZII POZE SUTA LA SUTA REALE.
Curva Bucuresti - Telefon  0767755019 - BLONDA SEXY SI DULCE, CU UN CHEF NEBUN DE SEX, IMI PLAC AVENTURILE, PROVOCARILE, ADOR SEXUL TOTAL, TE ASTEPT LA MINE PENTRU A NE SIMTI BINE IMPREUNA! I LOVE ROMANTIC AND SENSUAL DATES, MEMORABLE MOMENTS AND HOURS FULL OF PASSION WHERE ALL FANTASIES BECOME REAL.  I OFFER INTIMACY, DISCRETION, SERIOUSNESS AND QUALITY TIME FOR YOU AND ALSO FOR ME!