Vizite Anunt: 5281   |   Citeste / Adauga comentariu - 0
ANASTASIA negresa, black woman, negresa din Africa, ofer placeri intime domnilor generosi: sex oral-normal, cunilingus, sex la telefon, poze reale, cer-ofer discretie, igiena maxima, suna-ma cand esti hotarat sa vii 30-40 min,

escorte bucuresti
Nume anunt expirat Disponibilitate: la mine sau la hotel
Varsta: 22 Oras Bucuresti
Greutate: kg55 Program: Contacteaza-ma! 10-20
Inaltime: cm 166 Zona: Contacteaza-ma!

oras : Bucuresti - telefon: 0736458207 - ANASTASIA negresa, black woman, negresa din Africa, ofer placeri intime domnilor generosi: sex oral-normal, cunilingus, sex la telefon, poze reale, cer-ofer discretie, igiena maxima, suna-ma cand esti hotarat sa vii 30-40 min,

Galerie Foto Anunt Matrimoniale

Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ANASTASIA negresa, black woman, negresa din Africa, ofer placeri intime domnilor generosi: sex oral-normal, cunilingus, sex la telefon, poze reale, cer-ofer discretie, igiena maxima, suna-ma cand esti hotarat sa vii 30-40 min, - Bucuresti -  Telefon 0736.458.207
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ANASTASIA negresa, black woman, negresa din Africa, ofer placeri intime domnilor generosi: sex oral-normal, cunilingus, sex la telefon, poze reale, cer-ofer discretie, igiena maxima, suna-ma cand esti hotarat sa vii 30-40 min, - Bucuresti -  Telefon 0736.458.207
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ANASTASIA negresa, black woman, negresa din Africa, ofer placeri intime domnilor generosi: sex oral-normal, cunilingus, sex la telefon, poze reale, cer-ofer discretie, igiena maxima, suna-ma cand esti hotarat sa vii 30-40 min, - Bucuresti -  Telefon 0736.458.207

Sex Bucuresti- Galerie Anunturi Promovate

Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0760706520
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0724400963
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0737562974
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0730.855.984
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0722936421
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0736097937


Sex Bucuresti- Galerie Aleatorie

Curva Bucuresti - Telefon  0733518205 - PUSTOAICA NESATULA ADOR SA FIU DOMINATA SOFT SAU SA DOMIN,NU AM LIMITE IN PAT SI TE ASTEPT INTR-O LOCATIE DE LUX UNDE VEI GUSTA DIN NECTARUL ORGASMULUI MEU,ACCEPT CUPLURI SI FETISH-URI escorte bucuresti  top-escorte. net
Curva Bucuresti - Telefon  0730352314 - Sexy,poze reale ofer clipe de vis domnilor manierati .  Tarif 250 Lei sex normal,oral,dominare soft,diverse fantezi.  sex anal se plateste separat
Curva Bucuresti - Telefon  0767942042 - Tanara apetisanta ofer compania domnilor manierati,la tine sau la hotel.  300Lei,sex normal,oral,masaj erotic,dominare soft,sex anal se plateste separat
Curva Bucuresti - Telefon  0730.887.235 - bruneta atragatoare ofer sex oral, sex normal, sex intre sani si alte fantezii.
Curva Tulcea - Telefon  0741754508 - domnisoara finuta si manierata,ofer clipe  unice de placere d-lor interesati,la mine sau la hotel!
Curva Bucuresti - Telefon  0731.733.587 - doamna manierata si educata ,  o adevarata amanta, ofer  sex oral, sex normal, accept 69 si alte fantezii.