Vizite Anunt: 541   |   Citeste / Adauga comentariu - 0
MASEUZA doamna matura, 32 ani, draguta, ofer masaj de relaxare si intretinere, tonifiere, terapeutic, masaj inghinal , la domiciliul meu, discretie si curatenie;

escorte bucuresti
Nume anunt expirat Disponibilitate: la mine
Varsta: 32 Oras Bucuresti
Greutate: kg65 Program: Contacteaza-ma!
Inaltime: cm175 Zona: Contacteaza-ma!

oras : Bucuresti - telefon: 0728747114 - MASEUZA doamna matura, 32 ani, draguta, ofer masaj de relaxare si intretinere, tonifiere, terapeutic, masaj inghinal , la domiciliul meu, discretie si curatenie;

Galerie Foto Anunt Matrimoniale

Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -MASEUZA doamna matura, 32 ani, draguta, ofer masaj de relaxare si intretinere, tonifiere, terapeutic, masaj inghinal , la domiciliul meu, discretie si curatenie; - Bucuresti -  Telefon 0728.747.114
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -MASEUZA doamna matura, 32 ani, draguta, ofer masaj de relaxare si intretinere, tonifiere, terapeutic, masaj inghinal , la domiciliul meu, discretie si curatenie; - Bucuresti -  Telefon 0728.747.114
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -MASEUZA doamna matura, 32 ani, draguta, ofer masaj de relaxare si intretinere, tonifiere, terapeutic, masaj inghinal , la domiciliul meu, discretie si curatenie; - Bucuresti -  Telefon 0728.747.114

Sex Bucuresti- Galerie Anunturi Promovate

Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0768322694
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0730.855.984
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0721867101
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0734021848
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0733.617.991
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0734236366


Sex Bucuresti- Galerie Aleatorie

Curva Bucuresti - Telefon  0764141136 - ROSCATA SPLENDIDA CU UN CORP SLIM INFASURAT DE FEMINITATE 1.  70/50KG/19ANISORI.  TE ASIGUR CA SUNT REALA100% SI FOARTE DRAGUTA.  KISSES
Curva Bucuresti - Telefon  0736781835 - senzuala sexy si mereu atenta la dorintele tale, iti pot oferi o ora de vis greu de uitat in compania mea pozele sunt reale si imi apartin, garantez revenirea. . 300R
Curva Bucuresti - Telefon  0767942042 - Tanara apetisanta ofer compania domnilor manierati,la tine sau la hotel.  300Lei,sex normal,oral,masaj erotic,dominare soft,sex anal se plateste separat
Curva Bucuresti - Telefon  0723825710 - LA tine sau la hotel, poze reale, hai sa iesim din rutina zilnica, nu imi place sa ma grabesc imi place sa te fac sa gemi de placere.  Clipele cu mine sunt greu de uitat.  Nu vei regreta alegerea facuta,
Curva Bucuresti - Telefon  0724426582 - senzuala, bruneta frumoasa, 21 ani, pasionala, fara inhibitii ofer momente unice de dulci domnilor generosi,sex oral,sex anal ,sex normal,french kiss,uro,dominare Discretie maxima, seriozitate
Curva Bucuresti - Telefon  0734484773 - Domnisoara stilata,rafinata,cu foarte mult bun simt,ofer momente intime de placere
 domnilor elevati! Seriozitate si igiena maxima!