Telefon: 0722.129.246 /  Tarif Servicii: 50 RON

ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii. poze 100% reale.

escorte bucuresti
Nume 0722.129.246 Disponibilitate: la mine
Varsta: -- Oras Bucuresti
Greutate: kg Program: Contacteaza-ma!
Inaltime: cm Zona: Contacteaza-ma!

Sex platit / pe bani -  sex ieftin bucuresti -   0722129246 , servicii curva: ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale. , oras curva : Bucuresti


Galerie Foto Anunt Matrimoniale

Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale.  - Bucuresti -  Telefon 0722.129.246
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale.  - Bucuresti -  Telefon 0722.129.246
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale.  - Bucuresti -  Telefon 0722.129.246
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale.  - Bucuresti -  Telefon 0722.129.246
Curva / Escorta / Prostituata / Tarfa -ofer sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala, sex intre sani, cunilingus, annilingus, pozitia 69, dominare, show erotic si multe alte fantezii.  poze 100% reale.  - Bucuresti -  Telefon 0722.129.246

Sex Bucuresti- Galerie Anunturi Promovate

Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0727563958
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0720661487
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0734021848
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0732.743.614
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0730676334
Curva Sex - Bucuresti Romania - telefon 0737639550


Sex Bucuresti- Galerie Aleatorie

Curva Bucuresti - Telefon  0767952966 - iti doresti o domnisoara sexi si manierata? suna-ma!
Curva Bucuresti - Telefon  0732869982 - OUTCALL&INCALL. . . . . buna sunt Natalia,o escorta de lux care poate sa-ti indeplineasca cele mai ascunse fantezii!. . . . te astept!pupici
Curva Bucuresti - Telefon  0768322694 -         La tine sau la hotel bruneta perversa in pat ofer sex oral, normal, anal, si masaj de relaxare, poze reale, iti ofer placere garantat, accept si cuplu, I speak english
Curva Bucuresti - Telefon  0767755019 - BLONDA SEXY SI DULCE, CU UN CHEF NEBUN DE SEX, IMI PLAC AVENTURILE, PROVOCARILE, ADOR SEXUL TOTAL, TE ASTEPT LA MINE PENTRU A NE SIMTI BINE IMPREUNA! I LOVE ROMANTIC AND SENSUAL DATES, MEMORABLE MOMENTS AND HOURS FULL OF PASSION WHERE ALL FANTASIES BECOME REAL.  I OFFER INTIMACY, DISCRETION, SERIOUSNESS AND QUALITY TIME FOR YOU AND ALSO FOR ME!
Curva Bucuresti - Telefon  0785848015 - TE INVIT IN COMPANIA unei doamne ce-ti poate oferi multiple placeri in arta amorului rasfatandu-te cu un oral fantastic si deep np,normal si anal protejat,
 fantezii erotice, acc cupluri, fara graba,Cantemir,good English. 60fin/120h,total100fin/160h.
Curva Bucuresti - Telefon  0737194889 - BUNA, MA NUMESC CRISTINA !!! DISCRETIA , SENZUALITATEA , RAFINAMENTUL SI PASIUNEA MA CARACTERIZEAZA SI MA PUN IN VALUARE IN FATA UNUI BARBAT DIPLOMAT CU BUN SIMT CE SE RESPECTA.  SUNT O ESCORTA MATURA DIN ROMANIA , BUCURESTI, SI PRESTEZ SERVICII DE TIP ESCORT IN BUCURESTI .  AM VARSTA DE 33 ANI , O INALTIME DE 160 SI 50 KG , PAR ROSCAT, OCHI ALBASTRI.  IN MOD CERT TIMPUL PETRECUT ALATURI DE MINE INSEAMNA PLACERE, RELAXARE SI CALITATE .  ACCEPT INVITATII LA HOTEL SAU RESEDINTA DVS.  EXCLUS NR.  PRIVATE,TELEFOANE EROTICE SI SIMPLELE CURIOZITATI DACA NU ESTI DECIS CE-TI DORESTI CU ADEVARAT.  DISPONIBILA INTRE ORELE 18-01.  PRICE:350 RON /1HOUR SAU 200 RON / 1 FIN.  I SPEAK ENGLIS